تماس با ما

پیام خود را برایمان بفرستید

و یا مستقیما با ما در ارتباط باشید

آدرس

گرگان - خیابان نهار خوران - نبش عدالت 51 - مجتمع آناهیتا - طبقه 4 - واحد 9

تماس با پشتیبانی

09105283747    017-3155

سوالات احتمالی شما

سوالات احتمالی حوزه بلاکچین

بلاک چین یک فناوری برای ثبت اطلاعات بدون امکان تغییر و دستکاری است اما ارزهای دیجیتال یک پول است که از بلاک چین استفاده می‌کنند تا بتوانند بدون نیاز به واسطه‌ و سازمان مرکزی، امنیت و صحت تراکنش‌های شبکه را تضمین کنند.
تکنولوژی زنجیره بلوک یک فناوری است که به همه کاربران اجازه نظارت می دهد به طور مثال ما برای انجام یک تراکنش مالی از یک واسطه نظیر بانک استفاده می‌کنیم. اما بلاک چین این امکان را به خریداران و فروشندگان (ارسال‌کنندگان و دریافت‌کنندگان پول مجازی) می‌دهد که به صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند و نیاز به یک شخص ثالث به عنوان واسطه از بین برود.
پیدایش بلاکچین به اوایل دهه ۱۹۹۰ باز می‌گردد، در این سال‌ها فناوری‌های جدید ایجاد شد که همگی به خلق بلاکچین کمک کردندبلاکچین پلتفرمی است که در آن افراد می‌توانند انواع تراکنش‌ها را بدون نیاز به نهاد مرکزی یا مورد اعتماد انجام دهند.استوارت هابر (Stuart Haber) و اسکات استورنتا (W. Scott Stornetta) در سال 1991 ایده آنچه را که بسیاری از مردم به عنوان بلاکچین می‌شناسند، ارائه کردند. اولین کار آنها شامل کار بر روی زنجیره ای از بلاک‌های امن رمزنگاری شده بود که به موجب آن هیچ کس نمی توانست در مُهرهای زمانی اسناد (timestamps) دستکاری کند. در سال ۱۹۹۲، آنها سیستم خود را با فناوری درخت مرکل ترکیب کردند که کارایی بلاکچین را افزایش داد و در نتیجه امکان جمع آوری اسناد بیشتر در یک بلاک را فراهم کرد.
این فناوری تحولی بزرگ در نحوه ارایه و انجام پروژه های برنامه نویسی و فناوری های جدید ایجاد گرده است به طور مثال فرض کنید در حال حاضر شما پس از تصادف و گزارش پلیس و بازدید نماینده بیمه خسارت خود را می گیرید .این تکنولوژی امکان می دهد تمام کسانی که ناظر تصادف بودند عکسهایی که از تصادف گرفته اند را به شرکت بیمه فرستاده و بیمه بدون نیاز به هیچ تائیدیه اضافی با تطبیق عکسها واقعیت را سنجیده و خسارت را واریز کند.
این یک تکنولوژی نوین است و خوشبختانه قوانین ایران در زمینه ورود و استفاده تکنولوژی مانعی ایجاد نمی کند . اما مصادیق استفاده از آن ممکن است تعارضاتی بوجود آورد که بسته به مورد قابل رفع است.
در حال حاضر خیر اما وزارت صمت مجوز فارم های استخراج را صادر می کند.

سوالات احتمالی حوزه رمز ارز ها

رمز ارز یک پول رمز نگاری شده است که توسط یک رشته رمزنگاری بوسیله فناوری بلاکچین مورد حفاظت قرار می‌گیرند.و در فضای مجازی تولید و مبادله میشود.
بیت کوین ( bitcoin) ، یکی از انواع کریپتو کارنسیها ( cryptocurrency ) یا همان ارزهای دیجیتال بوده که به صورت غیر متمرکز در بستر شبکه بلاک چین فعالیت می‌کند.
در تفاوت کوین و توکن باید گفت که کوین‌ها، ارزهایی هستند که می‌توانند برای خرید و فروش مورد استفاده قرار گیرند و فقط شیوه‌ای از پرداخت هستند. درحالی که، توکن‌ها می‌توانند بیانگر سهم یک شرکت باشند، دسترسی به محصول یا خدمتی خاص و بسیاری از کارکردهای دیگر را فراهم کنند. کوین‌ها به طور مستقل عمل می‌کنند، در حالی که توکن ها تنها برای یک پروژه خاص کاربرد دارند. به طور خلاصه کوین مانند پول و توکن مانند بلیط سینما یا سهام یک کارخانه است.
آلت کوین‌ (Altcoin) به تمام ارزهای رمزنگاری شده‌ای گفته می‌شود که پس از بیت‌ کوین معرفی شده است.
این یک سئوال کلی است در کوتاه مدت باترید کردن شما به سود دست میابید اما در بلند مدت با هودل کردن -تمام این ها بستگی به علاقه ، آموزش ، توانایی و شانس شما دارد.
بهترین و امن‌ترین راهی که می‌توان یک رمزارز را خرید این است که آن را از یک وبسایت صرافی آنلاین بخرید که به آنها اکسچنج (Exchange) هم می‌گویند. البته این رمزارزها را می‌شود به روش‌های دیگری مانند گروه‌های تلگرامی یا واتس‌اپی و یا از افراد حقیقی که کار خرید و فروش را برای شما انجام می‌دهند هم خریداری کرد، اما امن‌ترین روش، مراجعه به یک وب‌سایت صرافی معتبری است که بتوان به آن اعتماد کرد.

سوالات احتمالی حوزه استخراج

استخراج یا ماینینگ فرآیند کشف رمزهای بلاکهای صادر شده در یک شبکه بلکچین و دریافت پاداش بابت آن است.
اجاره دستگاه یا توان دستگاه و دریافت سود بابت کارکرد دستگاه های اجاره شده.
استخراج صرفا با مجوز وزارت صمت و با استفاده با برق با نرخ میانگین صادراتی مجاز است.
به طور خلاصه باید گفت بله، این کار از نظر تئوری شدنی است.با این حال استفاده از لپ‌ تاپ و کامپیوترهای معمولی برای استخراج بیت کوین، سودآور و به صرفه نخواهد بود برای آنکه بدانید کامپیوتر شما توان سودرسانی را دارد می توانید از wathtomine.com استفاده کنید. وبرای چگونگی استفاده از این سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
از wathtomine.com استفاده کنید. وبرای چگونگی استفاده از این سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما رایگان شما را راهنمایی می کنیم.
بسته به قیمت برق ، سختی شبکه ، نوع سخت افزار ،قیمت کوین ، و نرخ تسعیر ارز استخراج می تواند سودده باشد یا نباشد.می توانید از wathtomine.com استفاده کنید. وبرای چگونگی استفاده از این سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات احتمالی حوزه ترید

ترید یا معامله به خرید و فروش اوراق بهادار، رمز ارز ها و جفت ارزها گفته می شود مانند خرید سهام از بورس اوراق بهادار و می‌تواند به‌ صورت مستقیم یا از طریق یک کارگزار انجام شود.
با سازوکار بازار ارز دیجیتال و انواع تحلیل‌ها آشنا شوید. فراموش نکنید برای این کار نیاز به آموزش سطح بالاست ، یکی از آموزشهای خوب سطح بالا و رایگان در ایران آموزشهای سعید خاکستر است که در مورد رمز ارزها هم صادق است .بعد از تمام آموزشها روانشناسی و تجربه دو عامل بسیار مهم در موفقیت است.
قبل از هر چیز دوره رایگان سعید خاکستر را ببینید سپس دوره های تکمیلی و آشنایی با رمز ارزها که با یک جستجوی ساده در اختیارتان هست را بگذرانید . و سر آخر پس از کسب مهارتهای لازم فراموش نکنید خصوصیات ذاتی ،تجربه و شانس در این بازار همگی دخیل است.
در حال حاضر منعی وجود ندارد.
بروکر یا کارگزار افراد یا سازمان هایی هستند که میان خریدار و فروشنده ارتباط برقرار می کنند و شرایط لازم را به منظور انجام معامله بین آن­ها فراهم می­کنند. می­توان گفت بروکر یک نهاد مالی غیر بانکی است که اعلان نرخ دارایی ‌ها در بازار به مشتریان وظیفه او است.
بله خیلی هم زیاد مشروط به آنکه مهارتهای لازم را کسب کنید،تجربه لازم را بدست بیاورید،قدرت کنترل احساسات خود را داشته باشید و شانس هم به شما کمک کند .بهترین تریدرهای دنیا پنجاه درصد خطا و اشتباه دارند چون این بازار ،بازار عدم قطعیتهاست.