شتاب دهندگی

استارت آپ ها در زمان تاسیس، نیاز به مشاوره، منتورشیپ، دریافت مجوز و … برای شروع کسب و کار خود دارند که این تنها شروع مسیری طولانی برای داشتن سهمی از بازار است. با کمک ما شما میتوانید به آسانی به شتاب دهنده خود متصل شوید و تمام مراحل از دریافت مجوز، شبکه سازی، تحقیقات و… را به آسانی پشت سر بگذارید.

نکته مهم : کاربران گرامی جهت رسیدگی به درخواست های رزرو شما و سهولت در رسیدگی به آنها خواهشمندیم تنها در بازه زمانی 7 صبح الی 11 شب درخواست های خود را ثبت نمایید.

2
تحت شتاب دهی
17 میلیارد تومان
سرمایه گذاری انجام شده

شتاب دهندگی

استارت آپ ها در زمان تاسیس، نیاز به مشاوره، منتورشیپ، دریافت مجوز و … برای شروع کسب و کار خود دارند که این تنها شروع مسیری طولانی برای داشتن سهمی از بازار است. با کمک ما شما میتوانید به آسانی به شتاب دهنده خود متصل شوید و تمام مراحل از دریافت مجوز، شبکه سازی، تحقیقات و… را به آسانی پشت سر بگذارید.
2
تحت شتاب دهی
17 میلیارد تومان
سرمایه گذاری انجام شده
usa
germany (jadid)
iran (jadid)
india (jadid)
china (jadid)
usa
germany (jadid)
iran (jadid)
india (jadid)
china (jadid)

موارد تاثیرگذار در تداوم استارت آپ ها عوامل زیر است

از ما بخواهید

شتاب دهندگی چیست؟

مراحل درخواست شتاب دهندگی

1
ابتدا باید فرم درخواست شتابدهی را که شامل اطلاعات اشخاص و اعضای تیم می شود و سپس اطلاعات کلی در مورد استارتاپ به علاوه فایل ضمیمه رزومه و طرح و ایده اولیه را ارسال نمایید. پس از ارسال درخواست ورود به کمپ شتابدهی پارس دریک، پروفایل شما توسط تیم ما مورد بررسی قرار میگیرد . در صورت داشتن تیم کامل و محصول اولیه، برای ورود به کمپ دعوت به مصاحبه می شوید.

ارزیابی و انتخاب

2
کارشناسان، مدیران و منتور های ما اقدام به بررسی استارتاپ ها کرده و برخی را با توجه به معیار ها و ملاک های خاص شرکت ، انتخاب و آماده سازی می کنند. سپس شرکت سرمایه لازم را در اختیار تیم های برگزیده قرار می دهد و در عوض 15 تا 30 درصد سهام تیم فوق از آن شرکت خواهد بود.

پیش شتابدهی

3
بعد از پذیرش اولیه گروه ارزیاب مشخص میکند که مرحله رشد تیم استارتاپ در چه جایگاهی است و اگر استارتاپ در مراحل اولیه رشد باشد، وارد مرحله پیش شتابدهی میشود و از خدمات این دوره بهرمند می گردد. در این دوره اخذ مجوز هایی نظیر دانش بنیان شدن، ثبت شرکت و ... انجام میگردد و بعد از تحقیقات بازار و تیم سازی، به استارتاپ کمک می کنیم تا به ساخت محصول اولیه(MVP) برسد. مدت زمان: ۲ الی ۴ ماه

توسعه محصول

4
همانطور که گفته شد، فرایند توسعه محصول، یک روند تصادفی نیست. بلکه به رویکردی با ساختار معین نیاز دارد.توسعه محصول جدید برای استارتاپ ، یک امر بسیار مهمی است. بنابراین پیروی از یک قالب معین، می‌تواند از بروز خطا‌های احتمالی جلوگیری کند.بنیانگذار یک استارتاپ ، می‌بایست فرایند توسعه محصول جدید را عملیاتی کند. فرایند توسعه محصول جدید، به طور کلی با شناسایی فرصت‌های بازاریابی آغاز می‌شود و با عرضه محصول به پایان می‌رسد.

شتابدهی

5
تیم ها بعد از گذراندن دوره پیش شتابدهی یا مستقیما بعد از پذیرش اولیه توسط گروه ارزیاب، وارد دوره شتابدهی می شوند. در این دوره استراتژی های اصلی ورود به بازار با مشاوره و آموزش توسط مربیان شروع شده و تمام امکانات مهیا شده برای یک ورود قوی به بازار. در این دوره علاوه بر مهیا کردن فضای کار و منتورشیپ، شبکه سازی لازم برای جذب سرمایه گذاران، تامین کنندگان و ... انجام می شود. مدت زمان : ۳ الی ۶ ماه
6

جذب سرمایه

پس از پایان چرخه شتابدهی، استارتاپ ها آماده جذب سرمایه و ورود به مرحله ی تجاری اند. از همین رو، در قالب رویدادی به نام "روز برآیند" با هدف تلاش برای جذب سرمایه، به معرفی کسب و کار خود در برابر دیدگان سرمایه گذاران می پردازند. این رویداد با حضور سرمایه گذاران ریسک پذیر بزرگ استان، کشور، مدیران صندوق های سرمایه گذاری برگزار می گردد.
7

استراتژی خروج

استراتژی خروج یک برنامه ريزي پيش بينانه است که توسط کارآفرین یا صندوقهای سرمایه‏ گذاری خطرپذیر به منظور تسویه یا نقد نمودن داراییهای مالی یا سایر دارایی های ملموس در زمان خروج هر يك از سهامداران مذكور از شرکت اجرا ميشود. اين برنامه ، زمانی که معیارهای از پیش تعیین شده کسب و کار محقق شده باشد، انجام میشود.

پسا شتابدهی

8
یک تیم بالغ که حالا به شکل یک شرکت مستقل درآمده و وارد بازار شده، برای بقا و کسب سهم بازار بیشتر هنوز نیاز به مشاوره و تحقیقات بازار داره. ما تیم ها رو به این سادگی در بازار رها نمی کنیم و بعد از ورود به بازار هم از خدمات منتورشیپ و تحقیقات بازار ما بهرمند می شوند.

مراحل درخواست شتاب دهندگی

ارزیابی و انتخاب

2

پیش شتابدهی

3

توسعه محصول

4

شتابدهی

5
6

جذب سرمایه

7

استراتژی خروج

پسا شتابدهی

8

اگر شما هم به کمک و پشتیبانی ما نیازدارید درخواست خود را برای ما بفرستید

کافه کارآفرینی

یک کافه تکنولوژی مهمون ما باش

کافه فناوری در قالب یک فضای کسب و کار اشتراکی و یک کافه تخصصی آموزشی، از یک سو نقش بازوی آموزشی برای دوره پیش شتابدهی و از سوی دیگر نقش درگاه ارتباطی با عموم جامعه را بازی می کند.

کافه کارآفرینی

رویای امروز، کسب و کار فردا

شناسایی و پرورش استعداد های خلاق و ایده های نوین و کارآمد و متصل کردن آنها به افراد متخصص و کارآزموده در تمام حوزه ها فرایند نسبتاً دشوار و زمانبری است. ما در کافه کارآفرینی قصد داریم در فضایی راحت، صمیمی و خلاقانه از طریق خرد جمعی و در کنار هم جمع کردن متخصصان و علاقمندان و صاحبان ایده های نوین کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات، به فرایند تشکیل تیم های صاحب ایده و متخصص، سرعت بخشیده و مولد کسب و کارهای نوپا با هسته فناور باشیم.

برای ارسال درخواست عضویت کافه کارآفرینی کلیک کنید...

فضای کار اشتراکی​

رویای امروز، کسب و کار فردا

فضای کار اشتراکی  یکی از خدماتی است که در سال‌های اخیر مورد استقبال استارتاپ‌ها، فریلنسرها، کسب و کارهای آنلاین و حتی تریدرها قرار گرفته است. در واقع فضای کار اشتراکی محلی است که شما از برخی امکانات مانند اتاق جلسات بصورت مشترک استفاده میکنید و یک اتاق یا یک سیستم بصورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد. شبکه سازی و ایجاد ارتباطات موثر، مدیریت هزینه‌ها، قرار گرفتن در یک محل رسمی با اتمسفر فضای کسب و کار از بزرگترین مزایای استفاده فضای کار اشتراکی می باشد.

فضای کار اشتراکی​

رویای امروز، کسب و کار فردا

صندلی اختصاصی و اشتراکی، اتاق‌ اختصاصی، اتاق‌های جلسه و کنفرانس، شبکه‌سازی بین نخبگان و مربیان کسب و کار، کارگاه‌های آموزشی، کافی‌شاپ، اینترنت پرسرعت نامحدود، برگزاری رویدادها، فضای استراحت و سرگرمی و…

 

 

کلیک کنید و فرم درخواست فضای کار اشتراکی را برای ما بفرستید...

رویداد ها

Events

رویداد های در حال برگزاری

Ongoing Events

سوالات شما

شتاب دهنده‌ سازمانی است که با فراهم‌کردن خدمات حمایتی و کمک‌های مالی به استارتاپ‌ها کمک می‌کند؛ خدماتی مثل آموزش منتورشیپ (Mentoring) و ارائۀ فضای کاری و ارائۀ منابع لازم برای زنجیرۀ تأمین. این سازمان‌ها همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های مستعد را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کنند.

شما به راحتی می توانید از همین صفحه بر روی دکمه “ارسال درخواست” که بالاتر به آن اشاره شد  کلیک کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

برای اینکه تیم های استارتاپی بتونن جایی رو واسه توسعه محصولشون داشته باشند، ما مکانی رو برای این مهم، اختصاص دادیم که در “گرگان – عدالت 51 – مجتمع آناهیتا – طبقه 4 ” واقع شده است. شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های “32336100-017” و “3157-017” تماس حاصل فرمایید.

گستردگی صنعت بلاکچین جواب این سوال را سخت می کند. اولویت ما سرمایه گذاری در ایده هایی است که بر بستر بلاکچین  پیاده می شوند. اما آمادگی داریم از رساله های دکترا و استارتاپ های کاربردی در سایر زمینه های تکنولوژی نیز حمایت نماییم.   

یه مکان فوق العاده که هم میتونید از محیطی دلنشین و آرام و هم از کلاس های آموزشی و تعامل با دیگر تیم های استارتاپی استفاده کنید. ما مکانی رو برای این مهم، اختصاص دادیم که در “گرگان – عدالت 51 – مجتمع آناهیتا – طبقه 4 ” واقع شده. شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های “32336100-017” و “3157-017” تماس حاصل فرمایید.

usa
germany (jadid)
iran (jadid)
india (jadid)
china (jadid)