راه اندازی مراکز ماینینگ

فارم ماینینگ اترک

فارم اترک در حال احداث در منطقه ویژه اقتصادی اترک می باشد. این فارم علاوه بر آنکه برای تست دستگاه های ساخته شده در کارخانه ASIC مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان یک آزمایشگاه پویا برای تست های نرم افزاری و آموزش پرسنل تعمیرات و نگهداری فارم ها استفاده می گردد.

منطقه ویژه اقتصادی اترک

128/3/49267

وزارت صمت

نیروگاه تامین برق

در حال حاضر یک نیروگاه گازی خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی اترک با ظرفیت 8.2 مگاوات احداث گردیده است که منبع قابل اتکا فارم اترک می باشد. با وجود این پارس دریک در حال مذاکره با شرکت BIOFABRIK برای به وجود آوردن سایت تولید برق از ضایعات پلاستیکی می باشد.

منطقه ویژه اقتصادی اترک

تولید سوخت از زباله های پلاستیکی

اولین سازنده دستگاه ASIC ملی

روزی که استخراج کنندگان طلا به آمریکا رفتند، بیل فروش بیشترین درآمد را داشت. دستگاه های ASIC علی رغم آنکه تکنولوژی پیشرفته ای دارند، اما قابلیت بومی سازی تا بیش از 80 درصد را دارند. ما با امکان سنجی دقیق و مهندسی معکوس ، به وسیله جوانان نخبه ایران درحال ساخت کارخانه تولید ASIC هستیم. به زودی ما واردات را ممنوع و بازار منطقه را در اختیار خواهیم گرفت.

منطقه ویژه اقتصادی اترک

128/3/49268

وزارت صمت

تعمیر، نگهداری، راه اندازی

نگهداری درست وپیشگیری از خرابی هر سیستم باعث طول عمر و افزایش سود آن سیستم است . متخصصان ما با طراحی PM اختصاصی مختص فارمها و مزارع کوچک ،تیمی حرفه ای ،سریع وتعمیرکار (نه تعویض کار) در سرتاسر ایران آماده ارائه خدمت به شما هستند.

تیم متخصصین حرفه ای پارس دریک آماده نصب و راه اندازی فارمهای دارای مجوز از وزارت صمت می‌باشند. ما این امکان را داریم با شما مشارکت نموده و شرایطی را بوجود آوریم که شما از محل در آمدهای خود هزینه ها را پرداخت کنید.

گالری کارخانه

مجله کارخانه